Lublin Odzyskuje Energię z odpadów - zyskują mieszkańcy, zyskuje miasto - więcej niż eko elektrociepłownia

Podsumowanie drugiego spotkania z Przedstawicielami Rad Dzielnic Lublina

30-09-2022
Lublin Odzyskuje Energię z odpadów

W czwartek, 29 września odbyło się drugie spotkanie z Przedstawicielami Rad Dzielnic Lublina. Podczas wydarzenia eksperci naszej firmy przedstawili szczegóły dotyczące technologii przetwarzania odpadów oraz odpowiadali na pytania przybyłych Gości.

Spotkanie w Hotelu Mercure było poprzedzone zaproszeniem do przedstawicieli wszystkich 27 Rad Dzielnic. Finalnie w wydarzeniu wzięło udział 13 osób reprezentujących mieszkańców różnych dzielnic Lublina, które mogły w sposób nieskrępowany zadawać pytania przedstawicielom inwestora. Wydarzenie miało charakter dyskusji moderowanej, mającej na celu wysłuchanie i udzielenie odpowiedzi na pytania wszystkich zainteresowanych osób. Przed przystąpieniem do dyskusji właściwej, eksperci oraz przedstawiciele inwestora i wykonawcy opowiedzieli ze szczegółami o technologii przetwarzania odpadów. Po tej części spotkania nastąpiła sesja pytań i odpowiedzi.’

Przed oraz po zakończeniu rozmów chętne osoby mogły zapisać się na jeden z wyjazdów studyjnych. Te odbędą się już 14 i 21 października, i w ramach prowadzonej kampanii informacyjnej każdy będzie mógł bezpłatnie wziąć w nim udział i z bliska przyjrzeć się funkcjonowaniu Ekspalarni w Krakowie. Zapisy oraz wyjazd studyjny jest bezpłatny, a zapisać może się każdy klikając tutaj. Podczas spotkania z możliwości zapisów skorzystały jedynie trzy osoby.